Contact

Heeft u een vraag, een opmerking, een suggestie of een klacht? We horen het graag van u. Hieronder vindt u de gegevens van onder andere de schoolleiding. Zoekt u een docent: achterin de schoolgids staan alle emailadressen.

Hoofdlocatie: Zoom 37, 8032 EM Zwolle, 038-4552820
Nevenlocatie: Westerlaan 40, 8011 CC Zwolle, 038-4554000
Leerlingadministratie: leerlingadministratie@celeanum.nl, 038-4552820
Financiële administratie: financieel@celeanum.nl, 038-4552820

Rector

dhr. F.J. (Frank)  Dost, MSc MA
tel: 038-4552820
fdost@celeanum.nl

Coördinator klas 1

mw. T. (Thera) Kruizinga
tel: 038-4552820
tkruizinga@celeanum.nl

Coördinator klas 2

dhr. drs. W. (Willem) van Oossanen
tel: 038-4552820
wvanoossanen@celeanum.nl

Conrector klas 2, 3 en 4

dhr. J. (Jeroen) Vogel, M.Ed.
tel: 06-13493257
jvogel@celeanum.nl

Conrector klas 1, 5 en 6

mw.  J. H. (Joke) van Rhee
tel: 06-51518560
jvanrhee@celeanum.nl


Decaan klas 4 en 6

dhr. drs. B. (Bart) Scheperboer
tel: 038-4552820
bscheperboer@celeanum.nl

Decanen klas 3 en 5

mw. drs. M. (Martine) de Haan mdehaan@celeanum.nl
tel: 038-4552820
mw. dr. F. (Frederieke) van Perlo fvanperlo@celeanum.nl
tel: 038-4552820

Examensecretaris

dhr. J. (Jeroen) van Norel, MEd Sc
tel.: 038-4552820
jvannorel@celeanum.nl


Zorgcoördinator

mw. drs. L.W.M. (Loes) Dijs
tel: 038-4552820
ldijs@celeanum.nl

Vertrouwenspersoon

mw. drs. M.A. (Marianne) Weustenenk
tel: 038-4552820
mweustenenk@celeanum.nl

dhr. drs. W. (Willem) van Oossanen
tel: 038-4552820
wvanoossanen@celeanum.nl