Contact

We vinden het fijn als u contact met de school opneemt voor al uw vragen, opmerkingen of als u een klacht heeft. De eerste contactpersoon voor ouders is de tutor van de leerling(en). De gegevens van de tutor worden verstrekt op de eerste ouderavond van het schooljaar en zijn te vinden in Magister. Indien nodig schakelt de tutor – in overleg – daarna andere hulp in. Hieronder vindt u de gegevens van de leerlingcoördinatoren, de decanen, de zorgcoördinator, de examensecretaris, de vertrouwenspersonen en de schoolleiding.

Hoofdlocatie: Zoom 37, 8032 EM Zwolle, 038-4552820
Nevenlocatie: Westerlaan 40, 8011 CC Zwolle, 038-4554000
Leerlingadministratie: leerlingadministratie@celeanum.nl, 038-4552820
Financiële administratie: financieel@celeanum.nl, 038-4552820

Rector

dhr. F.J. (Frank)  Dost, MSc MA
tel: 038-4552820
fdost@celeanum.nl

Conrector klas 1, 2 en 3
en Jong Celeanum

dhr. J. (Jeroen) Vogel, M.Ed.
tel:038-4552820
jvogel@celeanum.nl

Conrector klas 4, 5 en 6

dhr. A. (Antoon) Boks, M.Ed.
tel: 038-4552820
aboks@celeanum.nl

Projectleider Jong Celeanum

mw. drs L. (Lieve) Tollet
tel: 038-4552820
ltollet@celeanum.nl

Coördinator klas 1 en 2

mw. T. (Thera) Kruizinga
tel: 038-4552820
tkruizinga@celeanum.nl

Coördinator klas 3 en 4

dhr. G. (Gerard) Top
tel: 038-4552820
gtop@celeanum.nl

Coördinator klas 5 en 6

dhr. drs. W. (Willem) van Oossanen
tel: 038-4552820
wvanoossanen@celeanum.nl


Decanen

mw. drs. M. (Martine) de Haan mdehaan@celeanum.nl
tel: 038-4552820

mw. dr. F. (Frederieke) van Perlo fvanperlo@celeanum.nl
tel: 038-4552820

Examensecretaris

dhr. drs M. (Maarten) Jager
tel.: 038-4552820
mjager@celeanum.nl


Zorgcoördinator

mw. drs. L.W.M. (Loes) Dijs
tel: 038-4552820
ldijs@celeanum.nl

Vertrouwenspersonen

mw. drs. M.A. (Marianne) Weustenenk
tel: 038-4552820
mweustenenk@celeanum.nl

dhr. drs. W. (Willem) van Oossanen
tel: 038-4552820
wvanoossanen@celeanum.nl