Contact

Heeft u een vraag, een opmerking, een suggestie of een klacht? We horen het graag van u. Hieronder vindt u de gegevens van onder andere de schoolleiding. Zoekt u een docent: achterin de schoolgids staan alle emailadressen.

Hoofdlocatie: Zoom 37, 8032 EM Zwolle, 038-4552820
Nevenlocatie: Westerlaan 40, 8011 CC Zwolle, 038-4554000

Rector

mw. drs. Caren Japenga
tel: 06-41157942
cjapenga@celeanum.nl

Conrector klas 1 en 2

mw. drs. Brenda Broekman-Gerritsen
tel: 038-4554001
bbroekman@celeanum.nl

Conrector klas 3 en 4

dhr. Jeroen Vogel M.Ed.
tel: 06-13493257
jvogel@celeanum.nl

Conrector klas 5 en 6

mw. Joke van Rhee
tel: 06-51518560
jvanrhee@celeanum.nl


Decaan

dhr. drs. Bart Scheperboer
tel: 0529-431978
bscheperboer@celeanum.nl

Examensecretaris

dhr. drs. Jaap Andriesse
tel.: 033-4948436
jandriesse@celeanum.nl


Zorgcoördinator

mw. drs. Loes Dijs
tel.:038-4552820
ldijs@celeanum.nl

Locatiecoördinator Westerlaan

dhr. Bert Grave
tel: 038-4554000
bgrave@celeanum.nl

Vertrouwenspersoon

mw. drs. Marianne Weustenenk
tel: 038-4552820
mweustenenk@celeanum.nl

Vertrouwenspersoon

dhr. Bert Busstra
tel: 038-4552820
bbusstra@celeanum.nl